TOP školské výlety našej CK

 

Je pravdou väčšina výletov sa sústredí na záver školského roka, no s rastúcim záujmom škôl o zážitkové učenie, aj cestovanie nadobúda celoročný rozmer. A tak sa do nášho zoznamu dostali zaujímavé miesta, ktoré zaujali vašu pozornosť a vybrali ste si ich ako svoje školské výlety.  Aj vďaka tomu sme mohli pomáhať školám a učiteľom robiť z vyučovania zážitok, ktorý je zárukou krásnych spomienok na školské časy.

 

Naše školské výlety a exkurzie sa stali synonymom zážitku. Miesta, ktoré sú fascinujúce krásnou prírodnou lokalitou, majú historický podtext, sú programovo pripravené, aby zaujali návštevníkov sa stali magnetom pre učiteľov i žiakov. A tí, ktorí ešte nevyužili produkty našej kancelárie sa môžu inšpirovať. Ponúkame vám najvyhľadávanejšie miesta. Pokiaľ vás zaujíma história, určite si nenechajte újsť štyri najobľúbenejšie miesta : Bratislava a bratislavský hrad – Mária Terézia, Hrad Červený Kameň, Bojnický zámok – Noc v praveku.


Veľmi obľúbeným miestom nielen škôl v prírode, ale aj výletov sa stala Banská Štiavnica a jej okolie – bane, tajchy a trochu histórie jej okolia – Svätý Anton. Nepochybne sa do pozornosti našich učiteľov sa dostala aj obľúbená Kremnica.


Zo zahraničných exkurzií určite neľutovali tí, ktorí videli Viedeň – ZOO Schönbrunn, Dom morí, či Technické múzeum alebo Poľsko – Oswiencim a Krakov či Carnuntum. Exkurzie a výlety sú vhodnejšie pre starších žiakov.


Popularita stúpala aj pri výletoch, ktoré sa venovali téme nášho velikána Milana Rastislava Štefánika. Preto sa veľmi obľúbeným miestom stala Mohyla na Bradle.  Výlet je možné spojiť s inými historickými exkurziami.


Krásne zážitky a spomienky sme prinášali aj tým najmenším. Vďaka krásnym exkurziám v prírode si obľúbili Žitný ostrov, Jelku-vodný mlyn alebo Včely a tigre. Vďaka skvelému programu a organizácii môžu žiaci zažiť skvelý školský výlet aj v tejto oblasti.

 

Nech už je vaše obľúbené miesto na koncoročný výlet akékoľvek, prajeme vám, aby sa toto miesto stalo synonymom zážitkového vzdelávania a krásnych školských čias.

Na záver v mene CK Ahoj ďakujeme všetkým školám a učiteľom za celoročnú priazeň. Aj vďaka vám neustále rastieme a zlepšujeme naše produkty – školy v prírode, školské výlety, exkurzie, preto sa tešíme na spoluprácu s vami aj budúci školský rok.

 

 

TOP školské výlety našej CK